PSYCH-K®

Co to jest PSYCH-K®?

Jest to łatwy i prosty proces w trakcie, którego możesz pracować ze swoją podświadomością aby zmienić ograniczające Cię przekonania na takie, które będą Cię wspierały w życiu pełnią życia. Badania pokazują, że u przeciętnego człowieka ponad 70% przekonań jest destrukcyjnych- czyli takich, które odbierają wiarę we własne siły, motywację do działania,

sprawiają, że czujemy się bezradni i zamknięci w sytuacji bez wyjścia. Są to przekonania w stylu: „jestem do niczego”, „nic mi się w życiu nie udaje”, „robię fatalne pierwsze wrażenie”, „życie to ciągła walka”, „ludzie są nieuczciwi”, „żeby zarobić trzeba się narobić”, „jak hobby staje się pracą to przestaje sprawiać przyjemność”, „mężczyźni myślą tylko o jednym”, „miłość to złudzenie”, „kobiety są próżne”.

 

 

W metodzie PSYCH-K® wykorzystuje się test mięśniowy. Daje on informacje na temat tego czy w podświadomości jest obecny stres (np. w odniesieniu do jakiegoś wydarzenia), służy on również do identyfikowania przekonań zakodowanych w podświadomości.

PSYCH-K® to zestaw procesów, które pomogą Ci wgrać w Twoją podświadomość wspierające Cię przekonania abyś mogła osiągnąć sukces w każdym obszarze swojego życia.

 

 

 

 

 

Świadomość to zaledwie czubek góry lodowej, ta ogromna część ukryta pod wodą to Podświadomość. Badania pokazują, że 70% przekonań, które są w niej zapisane jest destrukcyjna, pozostałe 30% to przekonania konstruktywne. Podświadome programy sterują Twoim życiem, średnio 70% z nich jest destrukcyjnych, sama policz ile pozytywnych doświadczeń w ciągu dnia jesteś w stanie sobie stworzyć mając takie oprogramowanie. PSYCH-K® umożliwia zmianę przekonań na wspierające i rozwijające Twój potencjał.

Jest to także metoda, która pozwala na transformację stresu, traum i fobii w bardzo szybki sposób. Nie ma potrzeby żebyś opowiadała mi w szczegółach co się wydarzyło aby transformacja była skuteczna. Dzięki temu procesowi w Twoim umyśle zostaje pamięć wydarzenia ale wykasowane zostają trudne emocje związane z tym wydarzeniem. Dzięki temu wspomnienie przestaje wytrącać Cię z równowagi, paraliżować i zaczynasz na nie patrzeć ze spokojem.

PSYCH-K® może też pomóc Ci uświadomić sobie jakie jest psychologiczne źródło Twojej choroby czy dolegliwości. Może pomóc ustalić jaką wiadomość niesie dla Ciebie nawracająca dolegliwość lub odkryć jaki fragment Twojej psychiki wymaga uzdrowienia abyś mogła skutecznie wyjść z choroby. Każda sytuacja, która nam się przytrafia ma jakieś uzasadnienie, jakiś powód dla którego się wydarza. Dopiero odnalezienie powodu, psychicznego źródła złego samopoczucia pozwoli Ci pozbyć się Twojej dolegliwości na dobre.

 

 

 

 

 

 

 

 

DLACZEGO W METODZIE PSYCH-K® PRACUJEMY NAD PRZEKONANIAMI?

Przekonania tworzą nasze oprogramowanie, które ma za zadanie ułatwić nam poruszanie się w otaczającej rzeczywistości. To takie okulary za pomocą których postrzegamy świat. W zależności od tego jaki mamy filtr w tych okularach tak postrzegamy naszą rzeczywistość.
Jeśli w Twoim domu często słyszałaś sformułowanie „żeby zarobić trzeba się narobić” w dorosłym życiu będziesz dokonywała takich wyborów aby potwierdzić słuszność tego przekonania. Zamiast wybrać pracę, która będzie łatwa, lekka i przyjemna wybierzesz taką, która będzie wymagała od Ciebie poświęceń, będzie męcząca i ciężka (fizycznie lub psychicznie).
Przekonania są przechowywane w Twojej podświadomości. Twój umysł jest zbudowany z dwóch części: świadomości i podświadomości. Umysł świadomy to ośrodek Twojej tożsamości, jest twórczy, zawiera w sobie nasze pragnienia, marzenia i życiowe aspiracje, tworzy pozytywne myśli.

Natomiast umysł podświadomy to swego rodzaju archiwum, które przechowuje utrwalone schematy wywodzące się z instynktów lub ukształtowane na podstawie nabytych w dzieciństwie doświadczeń. Umysł podświadomy odgrywa wciąż te same reakcje na sygnały płynące ze środowiska. Przypomnij sobie jak ostatnio wpadłaś w szał z powodu ciuchów rzuconych na kanapę. Już w dzieciństwie wpojono Ci, że ubrania trzeba chować do szafy. Widok ubrań na kanapie trafia w Twój czuły punkt wyzwalając wściekłość. Doświadczasz w tym momencie działania prostego programu „bodziec-reakcja” zapisanego w podświadomym umyśle.
Teraz wyobraź sobie, że umysł podświadomy jest zdolny do przetwarzania 40 milionów bitów informacji na sekundę. Twój umysł świadomy przetwarza 40 bitów informacji na sekundę. Czyli jest milion razy wolniejszy!

Często świadomie myślimy o sobie dobrze, że jesteśmy w porządku, jesteśmy świadome co trzeba zrobić żeby mieć dużo pieniędzy, być w szczęśliwym związku, być zdrową, mieć zdrowe ciało. Jednak mimo tego nie jesteś bogata, pracujesz w miejscu w którym się nie spełniasz lub jesteś w związku w którym nie jesteś szczęśliwa. Jak znajdziesz chwile żeby w codziennym pędzie zastanowić się dlaczego tak jest to zapewne dochodzisz do wniosku, że w pracy się nie spełniasz bo szef nie chce dać Ci się wykazać, w związku nie jesteś szczęśliwa bo Twój partner jest do bani, a Twoje ciało nie wygląda tak jak byś chciała bo w dzisiejszych czasach jedzenie jest do kitu i jak niby masz znaleźć czas na ćwiczenia, jak masz tyle spraw na głowie

Tymczasem najnowsze osiągnięcia neurobiologii świadczą o tym, że tylko 5% naszego życia jest reżyserowane przez nasz świadomy umysł. Okazuje się, że 95% naszych doświadczeń życiowych jest kształtowane przez schematy z naszej podświadomości. Programy zapisane w podświadomości, działają bez nadzoru umysłu świadomego. Umysł podświadomy podejmuje codzienne decyzje. Nasze życie to projekcja schematów ukrytych w podświadomości, to codzienne powielanie wyuczonych zachowań przyjętych od innych- rodziców, krewnych, społeczności w której żyjemy przed ukończeniem 6 roku życia. Większość z tych programów ogranicza nasz potencjał i odbiera nam sprawczość. Dzięki PSYCH-K® będziesz w stanie zastąpić te schematy, które masz zapisane w podświadomości nowymi, wspierającymi Ciebie, Twój rozwój, Twoje zdrowie, Twoje relacje, Twoją samoocenę.

 

 

 

Aby wyjść z dołka (życiowego, miłosnego, finansowego) trzeba w pierwszej kolejności uporządkować świat emocji, dopóki one nami targają trudno jest świadomie obserwować swoje zachowanie aby wychwycić nieświadome przekonania, które tworzą nasze życie.
Jak już przepracujemy traumy, oswoimy lęk, ugasimy złość czy odpuścimy żale, zrobimy przestrzeń do pracy ze świadomością aby manifestować w naszym życiu to co piękne i radosne.
PSYCH-K® jest skutecznym narzędziem do pracy zarówno z emocjami, traumami jak i destrukcyjnymi przekonaniami dzięki któremu możemy tworzyć nasz własny raj na ziemi.

W CZYM PSYCH-K® MOŻE CI POMÓC?

 • Odkryć co Cię powstrzymuje przed osiągnięciem tego czego pragniesz
 • Uwolnić bolesną przeszłość- ciągłe rozpamiętywanie wywołuje lęki i blokady i uniemożliwia Ci pójście na przód
 • Uwolnić się od lęku i żyć wolną od negatywnych uwarunkowań
 • Wybaczyć innym wyrządzone Ci krzywdy
 • Przekształcić traumę aby przestać odczuwać wszystkie ciężkie emocje z nią związane
 • Wybaczyć sobie, odpuścić poczucie winy i zyskać wiarę w siebie i swoje możliwości
 • Stworzyć pozytywne nawyki i wzorce myślowe
 • Być zrelaksowaną i spokojną
 • Zwiększyć energię
 • Zyskać pewność siebie, radość i zadowolenie
 • Pokochać i zaakceptować siebie
 • Poprawić relacje z najbliższymi
 • Zmienić swoją karierę
 • Zarabiać więcej pieniędzy
 • Uświadomić sobie swoją najbardziej satysfakcjonującą ścieżkę życia
 • Uwolnić zwątpienie w siebie i zmienić je w wiarę w siebie
 • Uwolnić gniew i urazę i zamienić je w pokorę

Zmień swoje życie. Dziś!

Jeśli chcesz wyruszyć w drogę do zmiany ze mną, zrób pierwszy krok i zarezerwuj bezpłatną ⁣15 minutową konsultację i sprawdź sama co PSYCH-K® może zrobić dla Ciebie!

Zrób rezerwacje