O mnie

Witaj!
Jestem Karolina, cieszę się, że do mnie trafiłaś!
Tutaj dowiesz się więcej o mnie, o tym jak znalazłam PSYCH-K®, jakie mam wykształcenie i dlaczego robię to co robię.

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zarezerwować bezpłatną 15 min konsultację w trakcie, której sprawdzimy czy nadajemy na tych samych falach i chcemy razem pracować.

Prywatnie jestem mamą 8 letniego Stasia. Kiedy pojawił się na świecie w końcu zwolniłam tempo i miałam dużo czasu na przemyślenia. Zaczęłam zadawać sobie ważne pytania- kim jestem, jakie wzorce mu przekazuję, których z nich jestem świadoma a których nie, które z nich są dla niego wspierające a które będą mu utrudniać realizowanie w pełni swojego potencjału. Jako matka za priorytet postawiłam sobie stworzenie mu takich warunków, które będą go możliwie najbardziej wspierały i wzmacniały.

Zawsze wierzyłam, że im więcej wiem o sobie i o swoich
ograniczeniach tym więcej jestem w stanie osiągnąć

Lubiłam i lubię się rozwijać. Zawsze wierzyłam, że stan mojej wiedzy buduje zakres mojej perspektywy. Im więcej wiem o sobie i o swoich ograniczeniach tym więcej jestem w stanie osiągnąć. Kiedyś wydawało mi się, że im bardziej przesuwam swoje granice, im cięższe ciężary muszę podnoszę tym mocniejsza się staje. Dziś odpuszczam, słucham siebie, tego jak się czuję, co mi sprawia przyjemność, co lubię robić. Kiedyś byłam dla siebie samej surowym trenerem, dziś staram się być najlepszym przyjacielem.

Kiedyś wydawało mi się,
że im bardziej przesuwam swoje granice, im cięższe podnoszę ciężary tym mocniejsza się staję.

Dziś odpuszczam, słucham siebie, tego jak się czuję,
co mi sprawia przyjemność, co lubię robić.

Na ścieżkę samorozwoju weszłam już na studiach- wybrałam psychologię, potem studia podyplomowe, różnego rodzaju kursy, warsztaty. Zrezygnowana i załamana tym, że moje życie się rozpada zdecydowałam się na terapię, potem pracę z coachem, próbowałam ustawień rodowych, pracy z ciałem poprzez oddech, zaglądałam do kronik Akashy. Byłam też na ceremonii ayahuasca gdzie zaczęła się moja przygoda z szamanizmem, która trwa do dziś.

Ceremonia ayahuasca była punktem zwrotnym,
tam zaczęła się moja przygoda z szamanizmem,
która trwa do dziś.

Każda z tych metod dawała mi nowe zrozumienie, nowe perspektywy, coraz więcej mojego cienia rozświetlało światło. Byłam coraz bardziej świadoma i jednocześnie zagubiona- wiedziałam już co chcę zmienić ale jak tego dokonać?
Któregoś razu dowiedziałam się od znajomego o książce Bruca Liptona „Miesiąc miodowy”, przeczytałam ją prawie jednym tchem i poczułam, że to co mówi ma sens i zrozumiałam, że moje przekonania kontrolują moje ciało, mój umysł i moje życie. Nie byłam zadowolona z tego jak wygląda moje życie w prawie każdym aspekcie- relacji, poczucia wartości, pracy zawodowej, realizowania swoich marzeń. Wiedziałam, już że kluczem do zmiany w moim życiu jest zmiana moich destrukcyjnych przekonań. Zaczęłam więc szukać sposobu żeby je zmienić.

Zrozumiałam, że kluczem do zmiany w moim życiu jest zmiana moich destrukcyjnych przekonań.
Zaczęłam więc szukać sposobu żeby je zmienić.

Któregoś razu trafiłam na filmik na YouTube, w którym Bruce Lipton mówi o 3 metodach zmiany podświadomych przekonań. Jest to bycie świadomym- co praktykuję codziennie poprzez medytację.
Druga z nich to hipnoza kliniczna- nie byłam do niej przekonana ze względu na brak świadomości w trakcie procesu a trzecia możliwość to PSYCH-K®. Szybko podjęłam decyzję żeby wybrać się do Belgii na Basic PSYCH-K® Workshop. Potem pojechałam na Advanced Integration Workshop i Master Facilitation Workshop również w Belgii, dostałam się na listę preferowanych PSYCH-K® Facilitators (tutaj jest link do mojego profilu na oficjalnej stronie PSYCH-K®). Jestem pod superwizją Certyfikowanego Instruktora PSYCH-K®. Stale się doszkalam i szlifuję mój warsztat.

Medytuję codziennie – najchętniej w lesie, choć każdy moment jest dla mnie dobry na medytację
– picie herbaty, ćwiczenia czy spożywanie posiłku.

Na każdej sesji odkrywam nowe sposoby dotarcia do źródła problemu, często w trakcie sesji podążam za przeczuciem, daje się prowadzić mojej intuicji. PSYCH-K® to sposób na dotarcie do podświadomości, na wgranie do niej wspierających przekonań abyś w końcu mogła żyć pełnią życia.

Ten film, to krótka zajawka z jednej z moich podróży, w trakcie której miałam okazję poznać szamańskie tradycje majów a także ich codzienne życie od kuchni (a w zasadzie paleniska). To co pokazała mi kobieta z tej wioski jest dla mnie równie cenne co najnowsze odkrycia epigenetyki.

Zmień swoje życie. Dziś!

Jeśli chcesz wyruszyć w drogę do zmiany ze mną, zrób pierwszy krok i zarezerwuj bezpłatną ⁣15 minutową konsultację i sprawdź sama co PSYCH-K® może zrobić dla Ciebie!

Zrób rezerwacje