Czemu PSYCH-K® nie działa?

Czemu PSYCH-K® nie działa?

Czasem słyszę w trakcie sesji, jak mówicie o tym, że próbowałyście wielu metod i nadal zmagacie się z jakimś problemem, bo w waszym przypadku nic nie działa. Zapala mi się wtedy czerwona lampka bo wiem, że PSYCH-K i wgrywanie przekonań też nie wystarczy i po sesji ze mną będziesz dalej szukać jakiegoś innego sposobu na rozwiązanie tego samego problemu. Wspierające przekonania usuną blokady na poziomie podświadomym ale równie ważne jest twoje działanie. Destrukcyjne przekonanie “żeby zarobić trzeba się narobić” jest przeszkodą w zarobkowaniu w łatwy i przyjemny sposób, natomiast samo wgranie wspierającego przekonania nie załatwi sprawy. Czyli nadal trzeba wykonać jakieś działanie, które te pieniądze przyniesie. Jeśli słabo zarabiasz w obecnej pracy i nie ma możliwości żeby to się zmieniło to trzeba poszukać nowej pracy! Nikt za Ciebie tego nie zrobi 🙂 Wyobraź sobie biegaczkę, której celem jest wygranie zawodów- sam fakt, że wgramy przekonanie- “wygrywam zawody z łatwością“, nie wystarczy do tego żeby te zawody wygrać. Tak czy siak trzeba się spocić- iść na trening, spojrzeć na dietę, popatrzeć na technikę i sprawdzić co zmienić aby osiągnąć cel.

Jak działa PSYCH-K? W trakcie sesji odkrywamy Twoje destrukcyjne przekonania i zastępujemy je wspierającym przekonaniem. Dzięki temu, że masz wgrane wspierające przekonanie zaczynasz sobie uświadamiać co trzeba zrobić, żeby osiągnąć swój cel, czyli zaczynasz sobie uświadamiać gdzie do tej pory popełniałaś błąd.

Wrócę do przykładu biegaczki- po wgraniu wspierającego przekonania, przychodzi moment w którym zaczynasz zauważać to, co stoi na przeszkodzie, co trzeba zmienić, żeby te wymarzone zawody wygraćCzyli zaczynasz zauważać swoje błędy, wtedy często przypominają się rady, które już nie raz ktoś dawał ale kiedy miałaś destrukcyjne przekonanie to puszczałaś tę złotą radę mimo uszu i robiłaś dalej swoje. Dopiero wgranie pozytywnego przekonania sprawiło, że filtr zniknął i w końcu dotarła do Ciebie prawda- EUREKA- ta zmiana jednak była mi potrzebna!

Tak działają destrukcyjne przekonania– one zamydlają Twój obraz, nakładają filtr, sprawiają, że nie słyszysz dobrych rad, nie dostrzegasz błędów, które popełniasz a które powstrzymują Cię przed osiągnieciem tego czego pragniesz. To cudowne działanie metody PSYCH-K polega właśnie na tym, że wyostrza się Twoja optyka i światło pada na to, co do tej pory było ukryte w cieniu- czyli na Twoje własne destrukcyjne działania, które kryły się w cieniu Twoich destrukcyjnych przekonań. Po wgraniu wpierającego przekonania uświadamiasz sobie, co dokładnie robiłaś nie tak, że jesteś tam gdzie jesteś. W momencie uświadomienia sobie tego, co robisz nie tak, gdzie popełniasz błędy, robi się miejsce na wykonanie poprawek. Jeśli wgranie wspierającego przekonania nie pomogło Ci, zadaj sobie pytanie dlaczego tak się stało? Co zrobiłam żeby osiągnąć to czego pragnę? Czy zmieniłam cokolwiek w moim postępowaniu? Czemu tego nie zrobiłam? Tylko proszę odrzuć wymówki w stylu „nie miałam czasu”. Bądź z sobą szczera! Wtedy może odkryjesz, kolejne destrukcyjne przekonanie, które stoi na drodze do twojego celu.

Destrukcyjne przekonania są wbudowane w naszą psychikę na wzór cebuli. Często wgranie jednego wspierającego przekonania powoduje możliwość odkrycia kolejnej warstwy, potem kolejnej i kolejnej, aż w końcu dojdziesz do sedna problemu. Wtedy wgrasz nowe przekonanie i zaczniesz działać, tym razem będzie szło łatwiej i może znowu napotkasz na jakąś przeszkodę ale tym razem w zupełnie innym miejscu niż do tej pory. Wtedy znowu czas na korektę- zadajemy ponownie odpowiednie pytania- Jaki mam problem? Co robię nie tak, że go mam? Czemu to robię skoro wiem, że da mi to niepożądany rezultat? Odpowiedź na ostatnie pytanie daje najczęściej gotowe destrukcyjne przekonanie z którym możemy pracować. Czym to się różni od innych metod? No tym, że żeby stworzyć nowe przekonanie metodą tradycyjną to potrzebujesz co najmniej tysiąca powtórzeń, bo tyle potrzeba żeby stworzyć nowy nawyk. Możesz to robić na piechotę, spoko niektórzy lubią piesze wycieczki. Jak wesprzesz się metodą PSYCH-K® w realizacji Twojego celu to tak jakbyś wybrała się w podróż Maybachem zamiast iść na piechotę. Tyle, że nawet jadąc Maybachem, musisz wiedzieć gdzie chcesz jechać, znać drogę i czytać drogowskazy w trakcie podróży.

Osiągnięcie sukcesu w danej dziedzinie, niezależnie jakiej- relacje, zdrowie, kariera jest jak rozwiązywanie zadań matematycznych. To czy otrzymasz prawidłowy wynik zależy od tego, czy wykonasz wszystkie działania matematyczne w odpowiedniej kolejności- najpierw wykonujemy działania w nawiasach, następnie mnożenie lub dzielenie, na końcu dodawanie lub odejmowanie. Jak pomylisz się i najpierw dodasz, to zrobisz błąd i uzyskasz nieprawidłowy wynik. Ale czy to oznacza porażkę? Nie, to tylko błąd, przeanalizuj sytuację od początku, popatrz co poszło nie tak, zastanów się jak to możesz zrobić inaczej i działaj zgodnie z nowym planem. To jest na prawdę proste, tylko my lubimy sobie komplikować życie.

Często zgłaszacie się do mnie bo chcecie żyć w bogactwie a z jakiegoś powodu Wam to nie wychodzi. A tu sprawa jest także prosta, żeby żyć w bogactwie też trzeba poprawnie i w odpowiedniej kolejności wykonać pewne działania, które dadzą prawidłowy wynik czyli sukces finansowy. Poczytaj o ludziach, którzy są znani z tego, że zrobili fortunę. Zapewne słyszałaś jak podsumowują swój sukces- rób to co kochasz a nie będziesz musiał przepracować nawet jednego dnia. Oni po prostu odkryli to co potrafią robić najlepiej- co im wychodzi bez najmniejszego wysiłku, z lekkością i zaczęli rozwijać tę umiejętność aby osiągnąć swój sukces. Znaleźli na siebie patent. Ale nie to jest najważniejsze, oni nie tylko robili to co kochają, oni też odpowiednio swoje usługi wycenili, inwestowali w swój biznes, żeby mógł on przynosić im coraz większe profity. Byli też roztropni zarządzając swoimi pieniędzmi, wiedzieli, że nie mogą zainwestować wszystkiego w rozwój, że muszą zawsze coś zaoszczędzić na nieprzewidziane okoliczności. Wiedzieli o tym, że muszą być na czasie i interesować się tym co robi konkurencja, jakie są nowe technologie. Często przekraczali swoją strefę komfortu i przełamywali swoje lęki- nieśmiałość, brak pewności siebie przed mówieniem, przed prezentowaniem. Czy zaczynali uczyć się czegoś kompletnie nowego, co do tej pory było dla nich “czarną magią”. Te wszystkie działania, wykonane w odpowiedniej kolejności dały im prawidłowy wynik.

AHO!

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *